Den otevřených dveří

V sobotu 15. 9. 2018 od 9 do 14 hod

Místo konání: areál společnosti, Podolí 5, Ledeč nad Sázavou
Prohlídka provozu, ochutnávka piv, občerstvení a program pro děti zajištěn.

Vítejte u SCHÄFER Container Systems

20 milionů prodaných KEGů – od r. 1978

Jsme jedním z největších dodavatelů nabízejících systémy nádrží (KEG) pro nápojový průmysl. Jakožto hlavní inovátor v oboru nabízíme široké spektrum výrobků odpovídající všem požadavkům. To zahrnuje opakovaně použitelné KEGy, stejně tak dávkovací systémy a ucelený servis KEGů.

Náš strojový park, znalost materiálů a široké spektrum zkušeností využíváme k realizaci nových, inovativních řešení. 

IBC a speciální nerezové nádrže

V oblasti IBC (Intermediate Bulk Container) a speciálních nerezových nádrží  nabízíme pružná a spolehlivá řešení, ušitá na míru.  Dodáváme absolutně bezpečné a spolehlivé systémy kontejnerů na tekuté a tuhé látky, obzvláště pro odvětví s požadavkem na citlivou přepravu a uskladnění.  Specifické požadavky zákazníků a bezpečnostní balení jsou zohledněny již při plánování. 

Pro produkty, které mají být skladovány pří nastavené teplotě nebo v aseptických podmínkách, můžeme nabídnout náš RBC výhřevný kontejner a SLC aseptický kontejner. Oba typy jsou vyrobeny z nerezové oceli a osazeny požadovaným příslušenstvím.


Díky dlouhodobým zkušenostem s konstrukcí a výrobou kontejnerů, mohou naši specialisté navrhovat nádrže tak, aby vyhovovaly trhu i individuálním požadavkům zákazníků.