SCHÄFER Werke – kompetentní pro zpracování oceli

  Německý rodinný podnik řízený majitelem, existující na světových trzích
  SCHÄFER Werke je specialista na vývoj, výrobu a odbyt výrobků z tenkého plechu a nerezu. Zvláštní úspěch našich obchodních oblastí spočívá ve schopnosti rychlé realizace při současně vysoké individualizaci při konstruování výrobků.  Jedno u firmy SCHÄFER nevylučuje druhé. 

  Mimořádná rychlost realizace při výrobě produktů z ocelového plechu vyplývá z těsné spolupráce všech výrobních závodů s naším EMW Steel Service Centre, které díky skladovací kapacitě 80.000 t tenkých plechů dává v krátkém čase a ve vysoké kvalitě k dispozici cívky, pásy, tabule a přířezy,  potřebné pro další zpracování. 

  SCHÄFER Perforated Metal dávají trhu k dispozici více než 400 různých děrovaných předloh ve všech běžných kvalitách oceli.  Také děrování plastů patří ke standardnímu repertoáru této obchodní oblasti. 

  SCHÄFER Container Systems je jedním z hlavních světových dodavatelů  nápojových nádrží na pivo, víno a nealkoholické nápoje, jakož i systémů nádrží (IBC) na pastovité, tekuté a pevné látky a granuláty. 

  SCHÄFER IT-Systems vyvíjí, konstruuje a vyrábí skříně na servery a rozvodné sítě, jakož i řešení pro výpočetní střediska a vodou chlazené serverové skříně. Mimo to SCHÄFER IT-Systems nabízí podporu plánování a servisní služby na bázi partnerství.

  Oblast SCHÄFER Industrial Solutions vyvíjí, konstruuje a vyrábí speciální a standardní tělesa a konstrukční skupiny pro průmyslové použití k uchycení elektronických, elektrických součástí a komponentů pro rozvody proudu.  Naše velké výrobní know-how, velké množství technických zařízení a vynikající kvalifikace našich pracovníků dělají kromě toho ze SCHÄFERa ideálního partnera pro zakázkovou výrobu.

  Oblast SCHÄFER Interior Systems vyvíjí a vyrábí vysoce hodnotné systémy ocelového nábytku pro dílny a provozy, stejně jako pro kanceláře a správu.

  Výrobní závod Neunkirchen (D)
  Výrobní závod Betzdorf (D)
  Výrobní závod Ledeč nad Sázavou (CZ)

  SCHÄFER Container Systems
  SCHÄFER Werke GmbH
  Pfannenbergstraße 1
  D-57290 Neunkirchen
  Tel. +49 (0) 2735/787-481
  Fax +49 (0) 2735/787-493
  info@schaefer-container-systems.de

  SCHÄFER-SUDEX s.r.o.
  Podolí 5
  584 01 Ledeč nad Sázavou
  Česká republika
  Tel. +420 569 711 291
  Fax +420 569 711 292
  info@schaefer-werke.cz