O nás

SCHÄFER Container Systems – to je oblast činnosti mezinárodně úspěšné skupiny podniků  SCHÄFER Werke. Jsme Vaším kompetentním kontaktním partnerem, pokud jde o výrobu nerezových nádrží. 

Toto platí stejně pro:

Systémy nápojových obalů

Systémy nápojových nádrží (KEGy)

Ať už se jedná o pivo, víno, nealkoholické nápoje, mošt nebo vodu – jakožto inovativní nabízející kompletních řešení má  SCHÄFER Container Systems správný KEG na každý nápoj. KEGy SCHÄFER používají renomované mezinárodní stáčírny po milionech.

IBC kontejnery

Systémy nádrží pro tekuté a pastovité, jakož i pro sypké látky

SCHÄFER Container Systems nabízí pomocí rozsáhlého sortimentu nerezových nádrží řádově od 10 do 3.000 litrů řešení pro mnohé obory a pro nejvyšší nároky: od praktických standardních systémů pro přepravu a uskladnění citlivých a nebezpečných látek až po speciální řešení, ušitá na míru.

Speciální nerezové nádrže

S našimi produktovými a materiálovými kompetencemi a s vysoce moderními výrobními podniky v Německu a v České republice jsme partnerem č. 1 při vývoji, konstrukci a výrobě speciálních nádrží. 

  • Výrobní závod Neunkirchen (D)
  • Výrobní závod Ledeč nad Sázavou (CZ)

Nejmodernější výroba

Vyrábíme na nejmodernějších výrobních zařízeních v našem kmenovém závodě v Neunkirchenu v Siegerlandu a v Ledči nad Sázavou v České republice. 

V Neunkirchenu vyrábí SCHÄFER Container Systems nerezové nápojové KEGy s polyuretanovým pláštěm a částečně opláštěné KEGy, které používají světové stáčírny piva, vína a nealkoholických nápojů. Již od roku 1978 zde stanovuje SCHÄFER inovativními nápady u výrobků měřítka pro nápojové nádrže na více použití. Kromě toho se zde vyrábějí také opláštěné nerezové KEGy pro průmyslové uplatnění a účely použití. 

Ve výrobním závodě v Ledči nad Sázavou v České republice vyrábí SCHÄFER od r. 1995 klasické nerezové KEGy. Od r. 2002 jsou zde kromě toho vyráběny IBC (Intermediate Bulk Container).

Mimořádně pozitivní vývoj a rychlý růst této obchodní oblasti si již brzy vyžádaly rozšíření výrobních kapacit.  S výstavbou nové výrobní haly byl v r. 2004 umožněn další růst.