Kontakt

Těšíme se na Vaše dotazy a podněty! Využijte jednoduše e-mailový formulář nebo níže uvedené kontakty. 

ČESKÁ REPUBLIKA 

SCHÄFER SUDEX s.r.o.
Podolí 5
CZ-58401 Ledeč nad Sázavou
tel.     +420 569 711 291
fax     +420 569 711 292
e-Mail: info@schaefer-sudex.cz

NĚMECKO

SCHÄFER WERKE GMBH 
Division Container Systems
Pfannenbergstraße 1
57290 Neunkirchen/Siegerland
tel.  +49 (0) 2735/787-418
fax: +49 (0) 2735/787-516
e-mail: info@schaefer-container-systems.de


Mezinárodní zastoupení

V mnoha zemích světa máme příslušné zástupce, můžete kontaktovat přímo je.
 

Europe

BeNeLux, France

QuaDis Luxembourg S.A.
B.P.17
4901 Troisvierges
G.D. Luxembourg

Mr. Rainer Beyer
tel. +352/ 26 95 73 18
fax +352/ 26 95 73 19
mobile +352/ 621 288 188
rainer.beyer@skynet.be

Denmark

TORSTEIN DRIKKEVARE SERVICE
Drikkevareservice apS
Strandvejen 42, Saksild
8300 Odder
Denmark

Mr. Christian Torstein
tel. +45/86 559 772
fax +45/86 559 793
info@torstein.dk
www.torstein.dk

Austria

Mr. Franz Gruber
Franz-Engl-Strasse 11
4780 Schärding am Inn
Austria
tel. +43/7712 34 63
fax +43/7712 77 27
mobile +43/ 664-3508444
franz_gruber@inext.at

Great Britain, Ireland

Mr. Mike Hickman
1 Ladybower Way
Yarnfield
Stone, ST15 0WL
Great Britain
mobil +44/7538069886
mhickman@schaefer-container-systems.com

Israel

Nagar Mordechay - "Moses Beer "
Menachem Begin 28
Modiin 71724
Israel

Mr. Moty Nagar
tel. +972/544 933976
info@mosesbeer.co.il

Italy

Mr. Walter Brambilla
Via Tarantelli, 39
20060 Pessano con Bornago (MI)
Italy
mobile +39/335 7879830
wbrambilla@schaefer-container-systems.com

Poland

KEG SERVIS
Ul. Wałowa 3
51-523 Wrocław
Poland

Mr. Tadeusz Gonciarczyk
tel. +48/71 34 666 32
fax +48/71 34 666 88
mobile +48/505 154 152
biuro@keg-service.pl

Serbia, Slovenia, Croatia, Kosovo, Bosnia-Herzegovina, Montenegro, Macedonia

VB Elitte System d.o.o.
Luke Vojvodica 47/24
11090 Belgrade
Serbia
Mr. Vejko Živanovic
Phone +38 111 3561 369
Mobile + 38 1 63 240 988
veljkozivanovic@eunet.rs

Spain

B.S.W. Brau Service Weigand
C/Bardala, 2
28029 Madrid
Spanien
Mr. Roberto Weigand
tel. +34 91732 1525
fax +34 91732 1412
roberto.weigand@bsw-es.com

Portugal

Frigorificos Imperial
Quinta do Lamas e do Pocinho, Lt nº 4;5;6
Estrada da Paiã
1675-076 PONTINHA
Portugal

Mr. Epifânio Miranda
tel. +351/214 789 610
fax +351/214 789 619
emiranda@fimperial.pt

Czechia, Slowakia, Bulgaria 

SCHÄFER SUDEX s.r.o.
Podolí 5
CZ-58401 Ledeč nad Sázavou

Mr. Zdenèk Zelený
tel. +42 (0) 569 711 220
fax +42 (0) 569 711 226
mobile +42 (0) 602 36 62 17
zzeleny@schaefer-sudex.cz

Russia, Ukraine, Kazakhstan,
Belarus, Baltic States, etc.

UBC Group
7, Lermontovskaya  str.
Kharkov, 61024
Ukraine

Mr. Alexander Gumennyy
Vice President
tel. +38/0577009031
fax +38/0577009059
mobile +38/0503255421 
a.gumennyy@beer-co.com

Romania

BTT SRL
Str. Soldad Magati Nr. 21
Sector 3, cod 031581
Bucharest
Romania

Mr. Emilian Banu
tel. +40/372 777 888
fax +40/212 501 930
mobile +40/722 243 810
emilian@banutt.eu

Arab Countries, Egypt, Morocco, Tunisia, Cyprus, Iraq, Iran, Turkey, Greek, Jordan

F.B.I.C. s.a.
Rue Willebrord van Perck, 12
1140 Brussels
Belgium

Mr. Boulos Lebbos
tel. +32/ 2-4 28 11 33
fax +32/ 2-4 28 20 03, +32/2-4 26 37 13
mobile +32/ 4 75 41 92 81
b.lebbos@fbicsa.com

Overseas

Ethiopia

Beyo Plc.
Alem Bldg. No. 2,5 th Floor
Africa Avenue
Addis Abeba
Äthiopien

Mr. Yohannes Megerssa
tel. +251/11 618 5576
fax +251/11 618 3779
mobil +251/11 922 8839
y.megerssa@beyoplc.com

Australia, New Zealand

Brewtique Pty Ltd.
Unit 20
Dural NSW 2158
Australien

Mr. Andrew Game
tel. +61/294 89 88 88
fax +61/283 23 43 57
mobil +61/498174169
andrew.game@brewtique.com.au
www.brewtique.com.au

USA, Canada

SCHÄFER Container Systems North America Inc.
5275 Westgate Drive, Ste. D
Atlanta, GA 30336
USA

Mr. Steve Markham
Tel. +1/404 349 4525
Fax +1/404 349 4526
Mobil +1/404 819 5389
smarkham@schaefer-container-systems.usrwagner@schaefer-container-systems.us
www.schaefer-container-systems.us

India

Sanky Technical Consulting
Private Ltd.
33, 3rd Main, 3rd Cross. RMV 2nd Stage
Dollar Colony, Bangalore 560094
India

Mr. Srihari Sriramaiah
tel. +91/80 23 51 59 00/1
fax +91/80 23 51 59 05
mobile +91/98 44 00 60 70
hari@sanky.com

Japan

BET Co. Ltd
Higashi Azabu 3-3-2 5F
1060044 Minato ku, Tokyo
JAPAN

Mr. Markus Luczynski
Tel. +81/3-6826 3232
markus@bet-tech.co.jp

South Africa

The Brewmaster
47 Northcliff Drive
2195 Northcliff
South Africa

Mr. Leon van der Westhuizen
Tel. +27/82 851-0325
leon@brewmaster.co.za

South Korea

Kirim Draft Equipment Co., Ltd.
1003, Daemyeong Valeon,
Knowledge Industrial Center,
127 Beopwon-ro
Songpa-gu, Seoul 05836
Südkorea

Mr. Minsuk Lee
tel. +82/2 2205 0303
fax +82/2 2205 0304
mobil +82/10 9191 9623
minsukil@kirimdraft.co.kr

Vietnam

I & M Trading Co. Ltd.
24 Nguy Nhu Kon Tum
Thanh Xuan District
Hanoi
Vietnam

Mr. Nguyen Hoai Van
tel. +84/43 55 43 872
fax +84/43 55 43 873
vannguyenhoai@imco.com.vn